І ось ви стали власником нових розкішних меблів і вони вже стоять у вас вдома! Щоразу, заходячи до кімнати милуєтеся і відчуваєте гордість за свій вибір. І так відбувається кожен день, тиждень, місяць, рік. Але меблі це не тільки про красу та інтер'єр. Справжнє призначення будь-яких меблів це комфорт та затишок у вашому домі. Ліжко дозволяє вам добре виспатися. Шафа - зберігати одяг та необхідні речі. Завдяки кухонному столу та стільцям ви можете комфортно приймати їжу та збиратися з усією родиною.

У ході такої експлуатації меблі, як і будь-яка річ зношуються і можуть втрачати свою привабливість. Цьому можна запобігти, якщо буде правильний догляд за класичними корпусними меблями. Тоді вони навіть через роки виглядатимуть шикарно.

Ми зібрали для вас топові поради, як доглядати за меблями:

  1. При регулярному прибиранні користуйтеся лише м'якою та сухою ганчірочкою. Це може бути різний матеріал, наприклад, мікрофібра, замша, фланель або спеціальна щітка для меблів. Категорично не можна при догляді використовувати щітки та все, що має жорсткий ворс. Такий матеріал залишить подряпини на лаку майже відразу.

  2. Для видалення бруду та плям користуйтесь перевіреними засобами. Уникайте використання тих, що мають агресивний склад. Як зрозуміти, що засіб не придатний для догляду за класичними меблями? Вони не повинні містити хлор, розчинник, хімічні реактиви, соду.

  3. У зимовий час встановлюйте обігрівачі якнайдалі від меблів. Відстань має бути не менше ніж 1 метр. При цьому приміщення має добре опалюватись. Не можна допускати різкої зміни температури та надмірної вологості. Це може пошкодити структуру меблів, як зовні так і всередині, і зіпсувати її вигляд. Стежте за температурою. Дослідження показали, що не можна допускати нижче 10 градусів тепла. Вологість має бути не нижче 40-50%.

  4. Дбайливе ставлення до меблів з вашого боку збільшує її термін експлуатації. Не стрибайте по дивану чи ліжку, не смикайте різко за ящики і ручки. Якщо у вас є діти, то за ними теж слід стежити, адже вони люблять це.

  5. Якщо ви переїжджаєте або вирішили зробити перестановку в будинку, не тягніть меблі по підлозі. Ви можете просто її зламати.

 

Як доглядати за класичними меблями?

Звичайно, крім загальних правил, кожен тип і матеріал, з якого виготовлені меблі, мають свої особливості по догляду.

Наприклад, майже всі класичні меблі покриті лаком. Це надає меблям особливий блиск і розкіш. Ці меблі радимо очищати та полірувати засобами з воском. Це збереже блиск і не так страшно, якщо випадково на меблі потрапить волога. У цьому випадку використовуйте м'яку ганчірку з мікрофібри, щоб не подряпати лак.

Ваші меблі - ідеальні! Сподіваємось наші поради допоможуть вам доглядати та зберігати її у чудовому стані багато років! А якщо ви ще тільки на шляху вибору та придбання меблів у свій будинок, то запрошуємо вас перейти до каталогу на нашому сайті. У нас представлені класичні та сучасні меблі з різних матеріалів. Ви точно зможете знайти ваші ідеальні меблі!