Меблі є в кожному будинку і це те, без чого не обійтися. Щоб комфортно спати потрібну ліжко, а щоб прийняти гостей, у вітальню знадобиться м'яка меблі. І неможливо не згадати про кухню. Приймаємо їжу всією сім'єю - запорука міцних відносин, тому потрібний гарний стіл і зручний стільець.

Можливо, зараз ви знаходитесь на етапі будівництва і тільки вирішите, яким буде дизайн будинку. А може, робите ремонт та чітко усвідомлюєте, чого хочете. У будь-якому випадку асортимент та якість Меблянки задовольняє самі вишукані запити. Якщо сказати коротко, то meblyanka.com.ua – це інтернет магазин якісної доступної меблів для шкірного та шкірного.

Хто така Меблянка?

Свою діяльність ми розпочали у далекому 1987 році. Засновником інтернет-магазину є Яна Рубан. Вона мебляр у другому поколінні. За нашими плечима понад 30-ти літній досвід меблівників. Змінювалася мода, дизайн, стилі, але завжди залишалося якість. Наша особливість у тому, що серед нашого асортименту тільки якісна меблі від перевірених. Ми не просто закуповуємо собі товар із каталогу. Ми самостійно надаємо виставки в різних частинах світу, де виробники показують свої колекції І тільки після того, як ми самі переконаємося, що ця меблі достойна, вона може з'явитися в інтернеті.

То у нас є запропонувати?

На нашому сайті ви знайдете класичну та сучасну меблі для всіх кімнат у вашому будинку. У нас є колекції з різних країн світу, Румунії, Італії, Китаю, Малайзії, Білорусії та країн СНД. Представлені ліжка, дивани та крісла, шафи, столи та стільці, комод, комод TV, туалетні столи, Століги. Перевага Меблянки в тому, що ви можете придбати відразу всю колекцію або якусь ко ко. Жодних обмежень немає.

У сонячному місті Одеса ми маємо власний салон меблів. Для його розміщення можна переглянути у розділі контактів. Ми завжди раді бачити вас у гостях! В інших містах України є наші партнери. Мережа дилерів активно розвивається і ми завжди відкриті до співпраці. Для постійних клієнтів періодично діють знижки.

Меблі доставляємо по всій Україні і також на сайті є різні форми оплати за комфорт. Нам довіряють люди зі всією Україною, бо впевнені, що від самого початку і до кінця все пройде.

Меблі від Янки купуй на Меблянці!