Доброго дня! Мене звуть Яна Рубан і я мебляр у другому поколінні. Ще я є власницею компанії Меблянка, яка займається продажем класичних та сучасних корпусних меблів. Свою діяльність ми розпочали у далекому 1987 році. Меблянка з'явилася на базі великої оптової компанії в Україні з досвідом роботи понад 30 років. Нас дуже добре знають на ринку України та Європи! За цей час в нас накопичився величезний досвід та сотні постійних клієнтів. Окрім власних салонів, ми маємо дилерську мережу по всій Україні та маємо власне виробництво меблів.

На сьогоднішній день ми дуже зацікавлені у розширенні нашого асортименту та збільшення продажів на території України, Молдови та Румунії.

Кого шукаємо?

Ми зацікавлені в системних, оптових поставках готових меблів, які вже виготовлені та користуються попитом. Нас цікавить постачання готових виробів корпусних меблів, їдалень, спалень, столів, стільців, у сучасному та класичному стилі, а також функціональні меблі, наприклад, столи-трансформери. Також ми шукаємо постачальників сировини для виробництва меблів: заготівлі, тканини, інших комплектуючих та фурнітури.

Переваги роботи з нами

Якщо ви є виробником або оптовим постачальником корпусних меблів і готові в довгостроковій перспективі розглянути оптові поставки та співпрацю з нашою компанією, надсилайте Вашу комерційну пропозицію та Ваші контакти за посиланням нижче і ми з Вами зв'яжемося!

Як зв'язатися з нами?